• To event minęło.

Godzina dla Szczecina

25 października - 08:00 - 27 października - 17:00

Zbierz znajomych i zróbcie coś dobrego w naszym mieście. Między 25 – 27 października, pt-niedz., podaruj Godzinę dla Szczecina
na zrobienie czegoś co będzie społecznie pożyteczne 🌱
co wywoła czyjś uśmiech 😊
czy też czegoś czego brakuje w mieście i co przyda się 💡✌mieszkańcom, także tym na czterech łapach.🐶

Zrób dobrą akcję na mieście,
a przekonasz się, że w Szczecinie dobro powraca! 😊

Po raz siódmy Regionalne Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszenie POLITES zaprasza osoby, które mają chęć zadziałać coś społecznie dobrego w naszym mieście. W akcji mogą uczestniczyć dzieci, młodzież, dorośli, rodziny, kluby, klasy, koła, towarzystwa, organizacje, instytucje, osoby indywidualne, grupy formalne i grupy przyjaciół, znajomych. Celem akcji jest realizacja własnych pomysłów na społeczne inicjatywy potrzebne w Szczecinie. Aby wziąć w niej udział, wystarczy wpaść na pomysł fajnej inicjatywy, a następnie ją zrealizować i co ważne – wolontarystycznie
W poprzednich latach uczestnicy m.in.: rozdawali przechodniom pierniczki i komplementy, sprzątali cmentarz, zbierali karmę i robili domki dla bezdomnych zwierząt, rozdawali odblaski w ciemnych zaułkach, zagrali spektakl teatralny, śpiewali na ulicy, promowali adopcję zwierząt ze schroniska i wiele więcej. #Wypróbujwolontariat.

Aby wziąć udział w akcji Godzina dla Szczecina:
->wymyśl fajną inicjatywę społeczną
-> zrealizuj ją wolontarystycznie, samodzielnie lub razem z innymi
->zrób zdjęcia z akcji w tym jedno z Kurierem Szczecińskim (wydanie weekendowe 25-27.10), wyślij zdjęcia i krótką relację: biuro@polites.org.pl do środy 30 października 2019r. do godz.12:00

Głosowanie na facebooku na najciekaszą inicjatywę potrwa do 6.11.2019 do godz. 12:00. Nagrodę publiczności otrzyma akcja z największą ilością głosów -„lajków”. Nagrodę Regionalnego Centrum Wolontariatu otrzyma akcja wybrana przez Komisję Konkursową powołaną przez pracowników Centrum Wolontariatu.
Zwycięzca (organizator wydarzenia) nagrody publiczności oraz zwycięzca nagrdy Regionalnego Centrum Wolontariatu otrzymują możliwość wyboru nagród o wartości 400 złotych brutto.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie:

Centrum Wolontariatu jest współfinansowane przez Miasto Szczecin.

Przesłanie zdjęć/filmików z akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody bez zobowiązań i kompensaty dla uczestnika Akcji, do publikacji, pokazywania i wykorzystywania w zależności od wyboru zdjęć, wizerunku, portretu, głosu we wszystkich materiałach filmowych, zdjęciowych i reportażach związanych z prowadzoną działalnością oraz na publikowanie jego wizerunku w celu promowania działalności Stowarzyszenia POLITES z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Dworcowej 19/205. Oświadczenie jest bezterminowe i zgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jak również zgodne z Kodeksem Rodzinnym i Kodeksem Cywilnym art. 23 i 24.

Start:
25 października - 08:00