Graj Familio! Rodzinny Piknik Gier/online

20 czerwca - 21 czerwca

WYDARZENIE ONLINE

Jak spędzić wspólnie czas, aby nie zwariować?
Jak zaangażować całą rodzinę do wspólnej gry?
Po jakie gry warto sięgnąć i dlaczego?
Wydarzenie „Graj Familio!” kierowane jest do wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w świat gier „bez prądu” – zarówno planszowych, jak i wyobraźni (RPG). Wraz z zaproszonymi specjalistami i pasjonatami pokażemy Wam, nauczymy i polecimy gry, po jakie warto sięgnąć. Dowiecie się, jak czerpać z nich rozrywkę i jak zachęcić do nich pozostałych członków rodziny w każdym wieku – od „najnajów” do seniorów.
W planach odbędą się prelekcje, sesje RPG i spotkania z zaproszonymi gośćmi.
Rynek gier jest ogromny i bardzo łatwo pogubić się we wszystkich wydawniczych nowościach. Naszą misją jest uporządkować go i zaprezentować Wam, gdzie zacząć, jak zacząć i dlaczego świat gier jest wspaniałym odpoczynkiem od skomputeryzowanego świata.

Więcej informacji wkrótce!

Wydarzenie bezpłatne. Realizowane w ramach programu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

Start:
Koniec: