Grill na wieży Bismarcka

18 lipca - 15:00 - 23:00

120zł
Weź udział w pierwszej takiej imprezie przy wieży Bismarcka! 🎉
Grupa Rentumi Foundation organizuje grilla pod wieżą Bismarcka. W planie oprócz spodziewanych kiełbasek oraz napojów znajdą się takie atrakcje jak animacje dla dzieci, miejsca do relaksu w postaci leżaków, muzyka, pokaz ognistego oddechu zaprezentowany przez grupę Outcast Flame Fireshow oraz występ taneczny grupy Medeina, specjalizującym się w tańcu tribal fusion, choć nie stronią też od improwizacji ATS-owej (American Tribal Style).
Staramy się, aby nasze wydarzenia, były organizowane dla Was możliwie perfekcyjnie, z uwzględnieniem najmniejszych detali, które oddziałują na całokształt atmosfery naszych gości.
Wydarzenie jest OTWARTE i bezpłatne dla każdego – serdecznie zapraszamy zarówno naszych najbliższych sąsiadów jak i wszystkich mieszkańców Szczecina.
Jest to idealna okazja, aby wziąć czynny udział w ratowaniu wieży, gdyż cały zebrany zysk z wydarzenia zostanie przeznaczony na budżet renowacji!
Dobrowolnie dołóż Swoją cegiełkę już dziś i zapisz się na stronie https://app.evenea.pl/event/bismarck
w ramach podziękowań dla osób wspierających zapewniamy all inclusive: napoje, kiełbaski, przekąski, wejście do dolnej sali wieży.
Gwarantowana rodzinna atmosfera oraz przyjemnie spędzona sobota na świeżym powietrzu! 😃
współorganizatorzy:
✅ Skolwin i My