Halloween Party 7+

30 października - 14:00 - 16:30

80zł
Strasznie śmieszna, kreatywna zabawa Halloweenowa dla dzieci szkolnych w wieku od 7 lat.
STREFA ZAGADEK – w ozdobionych na tę okazję pokojach zagadek ukryły się wesołe skarby: dynie, kości, duszki, pajęczyny – odszukamy je aby wykorzystać je w Strefie Kreatywnej;
STREFA KREATYWNA – odnalezione w pokojach zagadek materiały wykorzystamy do przygotowania Halloweenowych prac – ozdobionych słoiczków, a w nich magicznych SLIMÓW.
Wszystkie wykonane dekoracje uczestnicy zabierają, oczywiście, ze sobą.
STREFA ZABAWY – prześmieszne mumie, łowienie jabłek, liczenie pająków, okolicznościowe fotografie 🙂
STREFA ŁASUCHA – Zabawa pobudza apetyt dlatego na Wasze pociechy będzie czekał poczęstunek w formie pakietów ze słodyczami Halloween.
Przebranie nie jest obowiązkowe, ale każdy, u którego znajdzie się Halloweenowy akcent otrzyma od nas niespodziankę!
Wartość: 80 zł (przedpłata): Art-Flow 53 1140 2017 0000 4202 0626 6672
Zapisy SMS: 502 523 884 (Imię, Nazwisko, Wiek Dziecka)
Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy najserdeczniej!