Harfowa zgraja – warsztaty muzyczne dla dzieci

23 października - 09:00

g. 9:00 (0-2 lat)
g. 10:15 (3-4 lat)
g. 11:30 (5-7 lat)
Nowy projekt w „13 Muzach” dla najmłodszych i ich opiekunów.
Edukacyjne animacje z muzyką graną na żywo, których główną bohaterką będzie harfa. I to nie jedna. Raz będzie to harfa koncertowa, innym razem gotycka, albo barokowa – taka, co ma aż dwa rzędy strun! A z dźwiękami harfy będą wypływać coraz to nowe opowieści – obrazy malowane słowem i dźwiękami. Będziemy razem śpiewać, grać, a może nawet tańczyć. Jako harfowa zgraja będziemy muzycznie psocić na całego!
Animacje poprowadzi najlepsza przyjaciółka harf – Emilia Raiter harfistka i opowiadaczka.
Emilia to stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Wrocławia oraz Prezydenta Miasta Lublin, laureatka konkursów międzynarodowych.
Dzieci od lat 5 mogą brać udział w wydarzeniu bez obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Spotkania odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).
Czas trwania: 45 min
Miejsce: Sala Lustrzana
Bilety: dziecko 15 zł, opiekun 15 zł / www.bilety.fm
W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2