Helios dla dzieci: Elfinki

11 lipca 2021 - 10:30

„ELFINKI” to kino dla najmłodszych – znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą – cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

• Rekomendowany wiek publiczności 4+
  • Czas trwania filmu: 78 min

Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania.

Cennik:

• Na seanse „Elfinki” obowiązuje cennik repertuarowy kina familijnego