• To event minęło.

I Transgraniczny Festiwal Kobiet

3 marca - 10 marca

I Transgraniczny Festiwal Kobiet – projekt dla wspaniałych, odważnych i mądrych kobiet funkcjonujących w obszarze Szczecin – pogranicze – Berlin. To będzie prawdziwe święto kobiet – od 8 do 10 marca. Ale już dzisiaj, zapracowane przyjaciółki, znajome, sąsiadki – zarezerwujcie czas, bo tym razem kobiety spotkają się w Szczecinie. A kto włącza się w organizację festiwalu lub uświetni kobiecy weekend? Absolwentki Akademii Sztuki z Kasia Rydzak, FiKa, Agata Makarewicz Ambasadorka Sukces TO JA, Stowarzyszenie Kamera z Ania Wiśniewska , Zespół Kolektyw Niezależne Centrum Obywatelskie z Bogna Czałczyńska i Agata Caban, Dorota Schrammek, Anna Krenz(Berlin), Edyta Gontarski-Photographie (Berlin), Stowarzyszenie Polki w Berlinie e.V. z Marzena Nowak, Magdalena Sambor Reichardt i…wiele innych osób. Będą prelekcje, warsztaty, wystawy, koncerty a także pokaz filmów i rozmowy z reżyserkami oraz akcja #czytamgdziepopadnie – Literaturę Kobiet Regionu….nie zabraknie konkursów i niespodzianek. Obecnie powstaje logo i poglądowa mapa wydarzenia. Serdecznie zapraszamy osoby chętne do współpracy. Nasz region kobietami silny!

Start:
Koniec: