Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

I żyli długo i w Szczecinie – premiera płyty

13 sierpnia 2017 - 19:00 - 21:00

Wszyscy wiemy, że mieszkamy w mieście rond, magnolii i pasztecików. Regionalnych akcentów jest tu tak dużo, że można by o nich śpiewać piosenki! Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie, wspierana przez młodych szczecińskich wokalistów, nagrała płytę „I żyli długo i w Szczecinie”.

Podczas koncertu pod tym samym tytułem, autorzy zabiorą nas w niesamowitą podróż pełną szczecińskich historii. Rodzinny koncert w Teatrze Letnim to propozycja na fantastyczny wakacyjny wieczór 13 sierpnia 2017.

Muzyczny świat, rodem z produkcji Walta Disneya, ożyje za sprawą wspaniałego rodzinnego koncertu. Usłyszymy tam utwory, z nowej płyty, o bajkowych tytułach: „Piegi Oriona”, „Stoczniowe ZOO”, „Czekoladowe miasto” czy „Nie nad morzem”.

Teksty do melodii Mateusza Czarnowskiego stworzyła Malina Prześluga-Delimata młoda, bardzo ceniona dramatopisarka i autorka bajek dla dzieci. Piętnastu wokalistów wykonujących utwory zostało wyłonionych na drodze castingu, który został zorganizowany w marcu 2017 r. w Filharmonii.

Będzie to koncert o Szczecinie i dla Szczecina. Z dziećmi i dla dzieci. W taki sposób złożymy hołd wszystkiemu, co jest naszym lokalnym powodem do dumy. Temu, co szczecińskie!

Bilety (5-10 PLN) dostępne na http://bit.ly/ZyliDlugoPremierabilety.fm oraz w kasie Filharmonii.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
13 sierpnia 2017
Czas:
19:00 - 21:00
Strona internetowa:
https://web.facebook.com/events/1970902186472362

Miejsce

Teatr Letni
ul. Juliana Fałata 2
Szczecin,
+ Google Map