Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

III Wielki Charytatywny Kiermasz Paczki dla Bohatera

31 lipca - 10:00 - 15:00

Stowarzyszenie Paczka dla Bohatera to organizacja, której celem jest wsparcie, pomoc i pamięć o wszystkich ludziach walczących o wolną Polskę – żołnierzach Września 39, wszystkich frontów walczących na Zachodzie jak i na Wschodzie, organizacji bojowych min. AK, NSZ, WIN , podziemia niepodległościowego po zakończeniu wojny oraz osób represjonowanych przez ustrój komunistyczny.
Wspieramy naszych podopiecznych na co dzień, spełniając różne Ich potrzeby. Od zakupu leków, środków higienicznych, medycznych, żywność medyczną, poprzez zabiegi rehabilitacyjne i masaże, po paczki, odwiedziny w dniu urodzin, organizowanie wspólnych obchodów ważnych świąt w tym m.in. 1 sierpnia, spotkania bożonarodzeniowe i inne.
Licząc na dobro naszych darczyńców chcemy zorganizować Kiermasz, podczas którego w ramach wyprzedaży „garażowej”, chcielibyśmy zebrać środki na opłacenie wyżej wymienionych potrzeb, w tym szczególnie masaży i zabiegów rehabilitacyjnych.
Szykujemy dla Was mnóstwo ciekawych atrakcji, ciekawych przedmiotów i spotkania z fajnymi ludźmi.
Wszystko odbędzie się przy zachowaniu reżimu sanitarnego spowodowanego pandemią Covid-19.
Każdy z Was może się przyłączyć, może wesprzeć ten ważny cel i pomóc naszym weteranom i kombatantom.
Cała akcja odbędzie się dzięki współpracy Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera, Grupy Rekonstrukcji Historycznej 12 Pułku Ułanów Podolskich i Agencji Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Szczecinie.
Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej akcji. A może Ty masz coś ciekawego na kiermasz, a może Ty chcesz nabyć coś dobrego i wesprzeć naszych podopiecznych, może Ty chcesz zrobić coś więcej … dla NICH !!!
” Walczyli dla Nas, Zawalczmy dla Nich”
31 lipca, od godziny 10:00, ul. Sambora 4.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
31 lipca
Czas:
10:00 - 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/242032477394542?ref=newsfeed

Miejsce

ul. Księcia Sambora
ul. Księcia Sambora
Szczecin,
+ Google Map