Jarmark Bożonarodzeniowy

7 grudnia - 17 grudnia

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w centrum Szczecina! Czas przed Bożym Narodzeniem to idealna okazja, aby przy dźwiękach kolęd i blasku lampek skosztować regionalnych przysmaków, napić się grzanego wina i kupić świąteczne podarunki. Zapraszamy Państwa do udziału w drugim miejskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w Szczecinie.

Aleja Kwiatowa oraz Plac Żołnierza Polskiego wypełnione będą malowniczymi dekoracjami oraz atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Wzdłuż alei ustawione zostaną drewniane domki jarmarkowe, w których prowadzona będzie sprzedaż upominków i kulinarnych specjałów.

Jakie atrakcje czekać będą na odwiedzających?

Karuzela wenecka – tradycyjnie już podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego nie może zabraknąć przepięknej, świątecznej karuzeli weneckiej, która nadaje całemu wydarzeniu niezwykły klimat! Również w tym roku dzieci odwiedzające nasz Jarmark będą mogły wsiąść na tę niezwykła karuzelę i poczuć się jak w zaczarowanej krainie.

Jemiołowy zakątek – w takim miejscu pamiątkowe zdjęcie z kimś bliskim obowiązkowe 🙂

Radio Św. Mikołaja – audycje prosto z Jarmarku, życzenia dla najbliższych, świąteczna pogoda i wiele więcej w naszym Jarmarkowym Radiu

Sportowe niespodzianki – w tym roku szykujemy coś również dla miłośników sportów zimowych. Szczegóły wkrótce!

Gry, konkursy i zabawy – czyli wszystko to, co niezbędne podczas takiego wydarzenia!

Start:
7 grudnia