Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jarmark Niepodległościowy

11 listopada 2018

100-lecie odzyskania niepodległości to doskonała okazja do świętowania! Dlatego też już dziś zapraszamy szczecinian i turystów do odwiedzenia Alei Kwiatowej i uczestnictwa w jarmarku niepodległościowym.

Świętowanie rozpoczniemy Biegiem Niepodległościowym z metą w pobliżu jarmarku. Na miejscu oprócz handlowych domków zagoszczą atrakcje dla całych rodzin. Będzie to doskonała okazja do radosnego świętowania tak ważnego dla Polski dnia.

W programie oprócz kreatywnych zabaw i warsztatów dla najmłodszych, nie zabraknie konkursów czy koncertów. Na miejscu stanie fotobudka z patriotycznymi rekwizytami. Podczas wydarzenia z pomocą drona powstanie wyjątkowe grupowe zdjęcie wszystkich uczestników.

Wydarzenie będące częścią akcji „Codziennie Polskę tworzyMy” będzie okazją do radosnego, obywatelskiego, szczecińskiego świętowania tego ważnego w historii Polski dnia. Wspólnie z najmłodszymi spojrzymy w przyszłość i zastanowimy się, jak Polska i Szczecin będą wyglądały za kolejne 100, 200, 300 lat…

Wydarzenie jest elementem projektu Kolorowa Aleja, który jest realizowany w przestrzeni szczecińskiej Alei Kwiatowej od roku 2016. W jego ramach przestrzeń w centrum miasta stała się pełna imprez, wydarzeń artystycznych i kulturalnych odbywających się przez cały rok.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Szczecin i Żegluga Szczecińska.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Miejsce

Aleja Kwiatowa
Plac Żołnierza Polskiego 20
Szczecin, zachodniopomorskie Polska
+ Google Map