Kamil Żongler: Boom warsztaty

26 września - 11:00

10zł
Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł www.bilety.fm
Warsztaty ruchowe z elementami sztuki cyrkowej dla dzieci 3-8 lat i dorosłych.
g. 11:00 (3-5 lat), g. 12:00 (5-8 lat)
Zajęcia ruchowe dla dzieci i dorosłych z elementami sztuki cyrkowej. Warsztaty dla dzieci prowadzone są w formie zabawy – usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową, angażują obie półkule mózgowe, stymulują zmysły, ćwiczą poczucie równowagi, uczą cierpliwości i wytrwałości, a ponadto dają wiele satysfakcji i radości. Warsztaty to 45 minut wypełnione po brzegi kolorowymi rekwizytami, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami dla dzieci – kręcenie talerzykami, żonglerka piłeczkami oraz kolorowymi chusteczkami. Zajęcia dostosowane są do każdej grupy wiekowej.
Warsztaty dla dorosłych prowadzone są w formie nauki podstaw sztuki żonglerskiej.
Warsztaty prowadzi Kamil Żongler Malecki – performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Wierzy, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze dwojoną siłą.
Dzieci od lat 5 mogą brać udział w warsztatach bez obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zajęcia odbywają się bez butów.
Czas trwania zajęć 45 min
26.09.2020 sobota
W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie i wydrukowanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu