Kamil Żongler: „Jarzyna” – spektakl

30 maja - 14:30

20zł
Zaskakująca i pełna eksperymentów historia pewnego klauna, który postanowił… coś ugotować. Brak mu doświadczenia kucharskiego, więc nie bardzo wie jak, co i jak się gotuje, ale to nie jego jedyny problem, bo są jeszcze warzywa… wroga i nielubiana przez wiele dzieci materia! Może coś zjemy, a może wyjdziemy głodni ze spektaklu… Na zabawny spektakl dla małych niejadków zaprasza Kamil Malecki.
Kamil Malecki – performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Wierzy, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo, a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze zdwojoną siłą.
Udział dziecka do 5 lat w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc ograniczona.
Udział w spektaklu odbywa się bez butów (dzieci).
Czas trwania spektaklu: 45 min
Miejsce: Sala Kominkowa
Bilety: dziecko 20 zł / opiekun 20 zł / www.bilety.fm
W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punkcie stacjonarnym biletów: CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

Koszt:
20zł