Kapu Kap – spektakl

Teatr Głowa Mała
Duży Dziedziniec Zamku
Bilety: 10 zł

Spektakl oparty na zabawie przedmiotami codziennego użytku. Aktorzy w prosty i zabawny sposób zaprezentują małym widzom zjawisko deszczu. Wiosną 2017 r. po raz pierwszy spadł na małych szczecinian deszcz, który szumi, pluska, kapie… Przed którym nie trzeba się chować, a warto posłuchać dźwięków spadających kropel i pobawić się w ich rytmie…

Teatr Głowa Mała powstał z potrzeby tworzenia wartościowych wydarzeń i zabawek dla najmłodszych dzieci. Magdalena Gardas-Wasilewska i Karolina Sabat, które są jednocześnie aktorkami, pedagogami teatru i animatorkami kultury podczas przedstawień i warsztatów kierują się zasadą traktowania dzieci z szacunkiem i uwagą, dając im okazję do twórczej zabawy.

• W przypadku złych warunków atmosferycznych, zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzeń plenerowych i zwrotu biletów
  • Wszystkich widzów obowiązuje wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz przestrzeganie regulaminu uczestniczenia w wydarzeniach plenerowych. Oświadczenie dostępne jest zarówno w wersji elektronicznej (poniżej), jak i papierowej (w punkcie kasowym).

Oświadczenie o stanie zdrowia – pobierz (docx)

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach plenerowych – pobierz (PDF)

Zasady obsługi zwiedzających Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej – pobierz (PDF)

Regulamin obiektu – pobierz (PDF)