Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kaszotto – sensoparty w Inku

10 lutego - 16:00 - 16:45

40zł

zczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia!

Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic takiego? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły?
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402 lub 791690690

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem 

Zabierzcie ze sobą dobry humor. Zapraszamy!

W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę).  Jeżeli pogoda dopisze zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu, w pełnym zieleni otoczeniu Inkubatora Kultury. Jeżeli pojawią się chmury przeniesiemy się do sali.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły.

Zapraszamy na zajęcia z ciastoliną w tle… i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować!!!

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska-certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, psychopedagog, nauczyciel Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

Zajęcia odbędą się 10 lutego 2019 o godz. 16:00 – 16:45

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
10 lutego
Czas:
16:00 - 16:45
Koszt:
40zł
Strona internetowa:
http://inkubatorkultury.szczecin.pl/news/kaszotto-sensoparty-na-zakończenie-ferii-w-inku/

Miejsce

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
Szczecin, 70-482
+ Google Map
Telefon:
91 424 04 64
Strona internetowa:
http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl