Kids Run

29 maja - 09:00

Kids Run – największy w Polsce cykl imprez sportowych dla całych rodzin – odbędzie się w Szczecinie 29 maja. W konkurencjach biegowych mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 1-14 lat.
Zawody rozgrywane są na lekkoatletycznej bieżni. Starty uczestników odbywają się na różnych dystansach, dopasowanych do każdej kategorii wiekowej, z podziałem na dziewczynki i chłopców.
Rozgrywanym zawodom biegowym towarzyszy rodzinny piknik sportowy, z szeregiem atrakcji, takich jak konkurencje sprawnościowe, zabawy z piłką, skok w dal, pchnięcie kulą, slalomy, konkurencje rzutowe, mecze piłki nożnej i koszykówki.
Kids Run to świetna okazja do dobrej zabawy i aktywnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie.
Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów znajdują się na stronie www.kidsrun.pl
Do zobaczenia!

Godzina: