Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Klub Zaczytanego Malucha

27 października 2018 - 11:00

Zapraszamy na spotkania w ramach trzeciej już edycji Klubu Zaczytanego Malucha. Kontynuujemy comiesięczne spotkania poświęcone prezentowaniu nowości książkowych z literatury dla najmłodszych. Będziemy zachęcać dzieci do słuchania i oglądania książek oraz organizować dla nich różnorodne zabawy okołosiążkowe. Zazwyczaj w każdą ostatnią sobotę kolejnego miesiąca, o godz. 11.00, zapraszamy dzieci (w wieku 3-5 lat) wraz z opiekunami do Sali Klubowej w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2).

Na spotkaniach wspólnie czytamy ciekawe książki, a zabawy, konkursy z nagrodami i niespodzianki czekają na stałych i nowych Czytelników.
Klub Zaczytanego Malucha rozwija w dzieciach umiejętność słuchania ze zrozumieniem, zainteresowanie książkami, integruje z innymi dziećmi w podobnym wieku oraz oferuje zabawy związane z książkami.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
27 października 2018
Czas:
11:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/227455371280696/

Miejsce

ProMedia
al. Wojska Polskiego 2
Szczecin,
+ Google Map
Telefon:
91 506 50 56