Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koła akrobatyczne i Pilates w Parku Żeromskiego

22 czerwca - 12:00

Nasze Śródmieście zaprasza na cykl wydarzeń sportowych na świeżym powietrzu dla całej rodziny!

Podczas trzech weekendowych spotkań będziecie mieli okazję poćwiczyć z profesjonalnymi trenerami Pilatesu, Jogi i Aerial Hoop (koła cyrkowe). Wydarzenie odbędzie się w Parku Żeromskiego.

Kiedy: 9 czerwiec, 22 czerwiec, 7 lipiec
Gdzie: Park Żeromskiego, za pomnikiem Adama Mickiewicza

Wydarzenie jest darmowe

Program wydarzenia:
12:00 Pilates
13:00 Joga

12:00 Aerial Hoop Kids (6-15 lat)
13:00 Aerial Hoop Dorości (16+)

Będziemy mieć dla Was maty do ćwiczeń i napoje! Aby upewnić się, że starczy dla Ciebie miejsca prosimy o wiadomość prywatną z podaniem imienia i nazwiska, zajęć oraz godziny. Wówczas zarezerwujemy je dla Ciebie. Do wydarzenia można też dołączyć bez zapisów (np. przynosząc własną matę). Zapraszamy!

Opis zajęć

Pilates: jest metodą ćwiczeń pozwalającą na wzmocnienie mięśni głębokich, odpowiedzialnych za naszą postawę i sprawność. Wzmacnia mięśnie, poprawia świadomość ciała, wysmukla. Jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Joga: to w istocie nauka kontroli umysłu oraz ciała poprzez ruch. Wspomaga koncentrację, relaks, wzmacnia i uelastycznia ciało pozwalając na precyzyjne opanowanie ruchu i oddechu.

Aerial Hoop: czyli taniec na kole w powietrzu to zawieszona obręcz na której wykonuje się elementy wymagające siły, elastyczności, odwagi. Aerial Hoop nazywany również „Lyra”, „Koło Cyrkowe” jest bardzo powszechne wśród artystów cyrkowych. Doskonała forma ćwiczeń przez zabawę dla dzieci oraz dorosłych.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
22 czerwca
Czas:
12:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/411782453006127/

Miejsce

Park Żeromskiego
park im. Stefana Żeromskiego
Szczecin,
+ Google Map