Kołysanki wybrane – koncert

18 października - 17:00 - 18:00

Ryszard Leoszewski – „Kołysanki wybrane”
Koncert – promocja płyty CD
18.10.2020 godz. 17.00
Pomysł nagrania płyty z kołysankami zrodził się kilka lat temu. Po 33 latach działalności grupy artystycznej Arfik, jej dorośli absolwenci mają już swoje dzieci i to oni prosili Ryszarda Leoszewskiego – twórcę grupy, żeby nagrał dla ich malutkich „arfików” swoje kołysanki. Dodatkowym argumentem, który zdecydowanie przyspieszył nagranie i wydanie płyty, były narodziny wnuczka – Oleczka, któremu szczęśliwy dziadziuś Rysiu dedykował wydawnictwo.
Na płycie znalazło się 12 autorskich kompozycji do wierszy: Danuty Wawiłow, Andrzeja M. Grabowskiego, Kornelii Leoszewskiej oraz Barbary Stenki, która zresztą wraz z Ryszardem Leoszewskim wystąpi na niedzielnym koncercie.
Podczas imprezy będzie możliwość kupienia tej wyjątkowej i pięknie wydanej płyty. Blaszane pudełko z kolorowym nadrukiem zawiera krążek CD i książeczkę z tekstami wszystkich piosenek. Można by powiedzieć – idealne na prezent.
Zapraszamy rodziców z dziećmi, babcie i dziadków z wnuczętami i wszystkich, którzy kochają kołysanki.
Płytę wydano w ramach projektu „Scena Detaliczna 2020” dofinansowanego ze środków Miasta Szczecin.
Bilety:
dorośli – 15 zł