Konwent Gier Planszowych RozGRYFka

22 lutego - 12:00 - 20:00

W sobotę 22 lutego 2020 roku Książnica Pomorska i partnerzy: Fenix Szczecin, Fan Wars Gwiezdna Wystawa i Warcabowy Klub Sportowy Admirał PcBest zapraszają na Konwent Gier Planszowych RozGYFka 2020.

Zapraszamy na RozGRYFki do Książnicy Pomorskiej.
Znajdziesz u nas: ponad 60 stolików z krzesłami, gry pokazowe: RPG Dungeons and Dragons i turniejowe: Kingdomino i Munchkin Lista Skarbów, kolorowy kącik dla najmłodszych graczy, w którym znajdą się gry planszowe dla maluchów od 3 roku życia i ich rodziców, konkursy i quizy z nagrodami, zabawy, gry i animacje. A przede wszystkim znajdziesz u nas wypożyczalnię gier planszowych z ponad setką tytułów gier, udostępnianych całkowicie za darmo.

Współpraca z profesjonalnymi partnerami w celu organizacji naszego oryginalnego konwentu – Klubu gier bez prądu, czyli spotkania z planszówkami ma na celu propagowanie czytelnictwa oraz aktywności intelektualnej w różnych formach.

Chcemy ukazać młodemu odbiorcy bibliotekę w innym wymiarze.

A dzięki współpracy z fan klubem Gwiezdnych Wojen “Fan Wars” ze Szczecina wejdziemy na wyższy poziom mocy. Nasi czytelnicy będą mieli okazję do spotkania Lorda Vadera, uściśnięcia ręki rycerzowi Jedi, zagrania w karciankę z Lukiem Skywalkerem czy zrobienia sobie zdjęcia ze Szturmowcem.

Młodzi Padawani…przybywajcie.

Niech moc będzie z Wami.

Będzie i klasyka gier: zapraszamy również na turniej w warcabach klasycznych (64-polowych) o puchar klubu Admirał PC-Best.

Dodatkową atrakcją będą wykłady, prezentacje i panele poświęcone klasyce gier planszowych oraz światowi Star Wars – “od kuchni”.

Książnica Pomorska
ul. Podgórna 15/16