Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kosmiczny Dzień Dziecka w Galaxy

1 czerwca 2019 - 13:00 - 18:00

„Houston, Houston, mamy kosmiczną zabawę!” Wszystkich astronautów dużych i małych, którzy uwielbiają wędrówki po bezdrożach Wszechświata i odkrywanie tajemnic kosmosu, zapraszamy 1 czerwca do Galaxy na Kosmiczny Dzień Dziecka! Kosmici także mile widziani!!!! Tylko w najbliższą sobotę od 13.00 do 18.00 będzie można swobodnie pojeździć własnoręcznie zaprojektowanym łazikiem po powierzchni Marsa i samemu zbudować rakietę kosmiczną z tektury i papieru.

Na miłośników nowoczesnych technologii czeka specjalne stanowisko z długopisami 3D, za pomocą których będzie można wyczarować przestrzenne formy. Dla dociekliwych badaczy kosmosu przygotowaliśmy mobilne planetarium i teleskop do obserwacji nieba. Ci, którzy chcą posiadać swój własny kawałek wszechświata, będą mogli samodzielnie zbudować miniaturowy model układu słonecznego. Na najmłodszych odkrywców kosmosu czekają gry edukacyjne i puzzle, galaktyczne malowanie buziek i specjalne kosmiczne tatuaże. Będą mogli także namalować lub narysować swój własną galaktykę albo cały wszechświat. Ci którzy lubią przebieranki, na pewno skorzystają z naszego stanowiska do slefie, gdzie czekają skafandry, hełmy i mnóstwo innych elementów wyposażenia każdego szanującego się astronauty.

A dla wszystkich przygotowaliśmy specjalną, megagalaktyczną watę cukrową! Ale to nie koniec atrakcji – przez cały dzień na naszej scenie czyli Galaktycznej Platformie Atrakcji, będziecie mogli wziąć udział w wielu zabawach i wygrywać super nagrody. Ponadto na pierwszych 100 osób, które w tym dniu zrobią zakupy za min. 150 PLN, czekają zestawy klocków LEGO – regulamin akcji znajdziecie w załączeniu.

Zapraszamy zatem 1 czerwca na Kosmiczną Zabawę do Galaxy !!!!

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
1 czerwca 2019
Czas:
13:00 - 18:00
Strona internetowa:
https://www.galaxy-centrum.pl/aktualnosci/kosmiczny-dzien-dziecka-w-galaxy

Miejsce

Galaxy Centrum
al. Wyzwolenia 18
Szczecin,
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.galaxy-centrum.pl