Kraina Cudów w Atrium Molo

8 czerwca 2019 - 11:00 - 18:00

Każdy z nas miał w dzieciństwie swoją Krainę Cudów, miejsce wyjątkowe, w którym wszystko było możliwe. Do takiego właśnie bajkowego świata zapraszamy podczas imprezy w Atrium Molo. Wszystko w ramach wydarzenia „Kraina Cudów”. Wstęp jest bezpłatny.

Już 8 czerwca w pobliżu sklepu TK Maxx będzie miało miejsce wydarzenie pełne magii, kolorów i zabawy połączone z promocją wchodzącej w maju do kin komedii animowanej „Kraina cudów”. Z atrakcji będzie można korzystać w godz. 11:00 – 18:00. W trakcie wydarzenia będą miały miejsce aktywności na scenie, takie jak aktorskie przedstawienia muzyczne (co 1,5 godziny od 12:00 do 16:30) oraz konkursy z nagrodami (co 1,5 godziny od 11:30 do 17:30).

Będzie magicznie i wesoło!

Wśród atrakcji m.in.:

STREFA: KRAINA CUDÓW

a w niej:

• Pełne kolorów i magii muzyczne przedstawienie aktorskie KRAINA CUDÓW, napisane specjalnie na potrzeby imprezy

STREFA: LUNAPARK

a w niej:

• Absolutny odlot: specjalnie sprowadzony na potrzeby imprezy wielki wirtualny symulator rollercoastera!
  • Dla najmłodszych: wielki suchy basen pełen kolorowych piłeczek
  • Foto-Stand, na tle którego dzieci zrobią sobie wyjątkowe pamiątkowe zdjęcia – prosto z wagonika kolejki górskiej!
  • Kolorowa wata cukrowa
  • Szalona strefa zabawek Playmobil: dzieci układają swój własny lunapark