• To event minęło.

80zł

1.KREATYWNA SOBÓTKA OGRODNICZA
TEMAT: TIME FOR GARDENING
Hortiterapia to magiczne słowo, która dla każdego z nas ma oddźwięk pozytywny. Jest to terapia, która polega na włączeniu ogrodnictwa do metod terapeutycznych, pozwalających na poprawienie stanu zdrowia. Terapia ogrodnicza dzieli się na bierną: polegającą na przebywaniu w otoczeniu przyrody i kontemplowaniu jej oraz czynną związaną z wykonywaniem wielu zabiegów ogrodniczych, jak np. wysiew nasion, pielęgnacja roślin, zbiór owoców.
Poznamy nazwy narzędzi i czynności, które można wykonywać w ogrodzie. Spróbujemy zrobić wiosenne porządki. Nauczymy się sadzenia, przesadzania, rozmnażania, pielęgnacji roślin. Każdy dostanie roślinki do pielęgnacji w domu i posadzi nasionka. Na koniec będą gry i zabawy na powietrzu.

CENA – 80zł / 180 minut

Każde zajęcia mają na celu szeroko pojętą edukację w różnych obszarach poznawczych, głównie w oparciu o naukę języka angielskiego.
Aby mogli Państwo wcześniej zaplanować czas, na koniec bieżącego miesiąca podaję harmonogram zajęć oraz tematykę naszych spotkań. Ze względu na to, że ilość miejsc jest ograniczona, proszę o wcześniejszą rezerwację miejsca dla dziecka.

Do środy przed wybraną sobotą można zgłosić nieobecność dziecka na najbliższej Sobótce i wtedy Państwo jej nie opłacają. Po tym dniu należy uregulować opłatę, a zajęcia można odrobić w innym terminie /zakupione materiały zostają przekazane dla dziecka/.
Cena obejmuje: wszystkie materiały niezbędne do twórczej nauki, napoje oraz drobną przekąskę.
Z naszych spotkań dzieci wychodzą bardzo zadowolone, a wszystkie wykonane prace zabierają do domu. Rodzice otrzymują wszystkie zdjęcia, wykonane podczas warsztatów wysłane pocztą elektroniczną e-mail.
Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu z rówieśnikami, super zabawa i oczywiście przy okazji nauka. Można polecić znajomym lub zaprosić ich do udziału.

Jeśli Państwo mają pytania, proszę do mnie napisać lub zadzwonić.
Oczekując na odpowiedź serdecznie pozdrawiam.
Patrycja Durkin 602.220.112

Koszt: