Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kreatywna Sobótka Edukacyjna – Andrzejki

30 listopada 2019 - 10:00 - 13:00

80zł

TEMAT: ANDRZEJKI – TRADYCJE I WRÓŻBY
Będziemy rozmawiać o wróżbach Andrzejkowych i poznamy kilka z nich. Planujemy zabawy : Czary – Mary w Wróżkolandii, Lanie wosku po polsku, Rzuty butem z przytupem, Rzuty kośćmi na odległość, Jaki los przyniesie los ?
Kto ma stare lub niepotrzebne świece, może przynieść do rozpuszczenia w naszym kociołku.
Zapraszamy do akcji „Przewietrz swoją szafę” – kto chce może przynieść używane i już nie potrzebne rzeczy na wymianę z innymi osobami : zabawki, książki, przedmioty, ubrania itd. Jeśli nie znajdą nowego właściciela – zrobimy „paczkę” oddając fundacji charytatywnej.

Każde zajęcia mają na celu szeroko pojętą edukację w różnych obszarach poznawczych, głównie w oparciu o naukę języka angielskiego. Rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię uczą współpracy w grupie oraz wyrażania siebie i swoich emocji. Uczą dyscypliny, cierpliwości, szacunku do drugiej osoby, umiejętności słuchania, wrażliwości, samodzielności, odpowiedzialności, podejmowania własnych decyzji, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz wzajemnej komunikacji między rówieśnikami. Aby mogli Państwo wcześniej zaplanować czas, na koniec bieżącego miesiąca podaję harmonogram zajęć oraz tematykę naszych spotkań w kolejnym miesiącu. Ze względu na to, że ilość miejsc jest ograniczona (max 12 osób) proszę o wcześniejszą rezerwację miejsca dla dziecka. Należy najpóźniej do każdej środy zapisać dziecko na wybrany termin. Można także z góry określić udział w jakich warsztatach dziecko chce wziąć udział.
Do każdej środy można zgłosić nieobecność dziecka na najbliższej Sobótce i wtedy Państwo jej nie opłacają. Po tym dniu należy uregulować opłatę, a zajęcia można odrobić w innym terminie /zakupione materiały zostają przekazane dla dziecka/. Cena obejmuje wszystkie materiały niezbędne do twórczej nauki, napoje oraz drobną przekąskę. Rodzeństwa mają zniżki. Z naszych spotkań dzieci wychodzą bardzo zadowolone, a wszystkie wykonane prace zabierają do domu. Rodzice otrzymują wszystkie zdjęcia, wykonane podczas warsztatów wysłane pocztą elektroniczną jako e-mail. Nasze zajęcia to doskonały sposób na spędzenie czasu z rówieśnikami, super zabawa i oczywiście przy okazji nauka. Można polecić je swoim znajomym lub zaprosić ich do udziału.

Jeśli Państwo mają pytania, proszę do mnie napisać lub zadzwonić.
Oczekując na odpowiedź serdecznie pozdrawiam.
Patrycja Durkin 602.220.112
Wpłaty za zajęcia można dokonać osobiście przed warsztatami lub wpłacić na numer konta bankowego :
83 1140 2004 0000 3002 7702 2624.
P.Durkin, ul. Unii Lubelskiej 25,

Cena : 80zł /1 osobę / 180 minut

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
30 listopada 2019
Czas:
10:00 - 13:00
Koszt:
80zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2689755134391645/

Miejsce

Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin
ul. Unii Lubelskiej 25
Szczecin,
+ Google Map