Kreatywna Sobótka Kosmetyczna „Naturalne kosmetyki”

19 września - 10:00 - 13:00

80zł
Na naszej kolejnej Sobótce będziemy robić własne mikstury z certyfikowanych półproduktów sprowadzonych z Anglii /bez parabenów i SLS/. Będą to do wyboru: maseczki do twarzy, balsamy do ciała, szampon do włosów w kostce, mydełka z suszem owocowym lub kwiatowym. Każdy uczestnik zajęć wykona 3 kosmetyki według własnej receptury używając dostępnych hydrolatów, olejów i maseł kosmetycznych. Będzie pachnąco, ekologicznie i zapakowane w specjalne pojemniczki. Swoje dzieła dzieci zabiorą by mogły używać w domu lub jako prezenty dla rodziców czy innych bliskich osób.
KOSZT – 80zł / 180 minut
Każde zajęcia mają na celu szeroko pojętą edukację w różnych obszarach poznawczych, głównie w oparciu o naukę języka angielskiego. Rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię uczą współpracy w grupie oraz wyrażania siebie i swoich emocji. Uczą dyscypliny, cierpliwości, szacunku do drugiej osoby, umiejętności słuchania, wrażliwości, samodzielności, odpowiedzialności, podejmowania własnych decyzji, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz wzajemnej komunikacji między rówieśnikami. Aby mogli Państwo wcześniej zaplanować czas, na koniec bieżącego miesiąca podaję harmonogram zajęć oraz tematykę naszych spotkań w kolejnym miesiącu. Ze względu na to, że ilość miejsc jest ograniczona (max 15 osób) proszę o wcześniejszą rezerwację miejsca dla dziecka. Należy najpóźniej do każdej środy zapisać dziecko na wybrany termin. Można także z góry określić udział w jakich warsztatach dziecko chce wziąć udział.
Do każdej środy można zgłosić nieobecność dziecka na najbliższej Sobótce i wtedy Państwo jej nie opłacają. Po tym dniu należy uregulować opłatę, a zajęcia można odrobić w innym terminie /zakupione materiały zostają przekazane dla dziecka/. Cena obejmuje wszystkie materiały niezbędne do twórczej nauki, napoje oraz drobną przekąskę. Rodzeństwa mają zniżki. Z naszych spotkań dzieci wychodzą bardzo zadowolone, a wszystkie wykonane prace zabierają do domu. Rodzice otrzymują wszystkie zdjęcia, wykonane podczas warsztatów wysłane pocztą elektroniczną jako e-mail. Nasze zajęcia to doskonały sposób na spędzenie czasu z rówieśnikami, super zabawa i oczywiście przy okazji nauka. Można polecić je swoim znajomym lub zaprosić ich do udziału.
Jeśli Państwo mają pytania, proszę do mnie napisać lub zadzwonić.
Oczekując na odpowiedź serdecznie pozdrawiam.
Patrycja Durkin 602.220.112
Wpłaty za zajęcia można dokonać osobiście przed warsztatami lub wpłacić na numer konta bankowego :
83 1140 2004 0000 3002 7702 2624.
P.Durkin, ul. Unii Lubelskiej 25, Szczecin.

Koszt:
80zł