• To event minęło.

Kreatywna Sobótka Teatralna „Damy, wieśniaczki i królowe życia”

5 października - 10:00 - 13:00

80zł

Na prośbę zainteresowanych dzieci, pierwsza Sobótka w październiku będzie …. Teatralna. Dziewczyny lubią się przebierać, a że w naszej pracowni mamy kącik z wieloma strojami, perukami, kapeluszami i innymi akcesoriami…. to będzie to wspaniała okazja, by się wystroić. Pobawimy sie w TEATR i poznamy nazwy ubrań i akcesoriów w języku angielskim. Spróbujemy nakręcić parodię programu telewizyjnego „Damy i wieśniaczki” , „Królowe życia”. Każda uczestniczka zajęć dostanie torebkę, którą sobie ozdobi lub coś ręcznie uszyje.

Koszt 80zł / 180 min

Każde zajęcia mają na celu szeroko pojętą edukację w różnych obszarach poznawczych, głównie w oparciu o naukę języka angielskiego. Rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię uczą współpracy w grupie oraz wyrażania siebie i swoich emocji. Uczą dyscypliny, cierpliwości, szacunku do drugiej osoby, umiejętności słuchania, wrażliwości, samodzielności, odpowiedzialności, podejmowania własnych decyzji, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz wzajemnej komunikacji między rówieśnikami. Aby mogli Państwo wcześniej zaplanować czas, na koniec bieżącego miesiąca podaję harmonogram zajęć oraz tematykę naszych spotkań w kolejnym miesiącu. Ze względu na to, że ilość miejsc jest ograniczona (max 15 osób) proszę o wcześniejszą rezerwację miejsca dla dziecka. Należy najpóźniej do każdej środy zapisać dziecko na wybrany termin. Można także z góry określić udział w jakich warsztatach dziecko chce wziąć udział. Do każdej środy można zgłosić nieobecność dziecka na najbliższej Sobótce i wtedy Państwo jej nie opłacają. Po tym dniu należy uregulować opłatę, a zajęcia można odrobić w innym terminie /zakupione materiały zostają przekazane dla dziecka/. Cena obejmuje wszystkie materiały niezbędne do twórczej nauki, napoje oraz drobną przekąskę. Rodzeństwa mają zniżki. Z naszych spotkań dzieci wychodzą bardzo zadowolone, a wszystkie wykonane prace zabierają do domu. Rodzice otrzymują wszystkie zdjęcia, wykonane podczas warsztatów wysłane pocztą elektroniczną jako e-mail. Nasze zajęcia to doskonały sposób na spędzenie czasu z rówieśnikami, super zabawa i oczywiście przy okazji nauka. Można polecić je swoim znajomym lub zaprosić ich do udziału.

Jeśli Państwo mają pytania, proszę napisać lub zadzwonić.
– serdecznie pozdrawiam.
Patrycja Durkin 602.220.112

Wpłaty za zajęcia można dokonać osobiście przed warsztatami lub wpłacić na numer konta bankowego :
83 1140 2004 0000 3002 7702 2624.
P.Durkin, ul. Unii Lubelskiej 25, Szczecin.

Koszt:
80zł