Kreatywna Sobótka Teatralna

10 października - 10:00 - 13:00

80zł
Na prośbę zainteresowanych dzieci, – Sobótka Teatralna. Dziewczyny i chłopaki lubią się przebierać i odgrywać różne role, a w naszej pracowni mamy kącik z wieloma strojami, perukami, kapeluszami i innymi akcesoriami. Będzie to wspaniała okazja do zabawy i nauki. Naszym gościem będzie pani Dorota Świszczewska, aktorka scen muzycznych, która poprowadzi nasze zajęcia. (Poznamy nazwy ubrań i akcesoriów w języku angielskim.) w planach – English Musical Theatre Workshops for Kids
ANGIELSKI TEATR MUZYCZNY dla Dzieci
🎭 warsztaty teatralne: dykcja, dialogi, autorskie scenariusze;
🩰 trening ruchowy: ruch sceniczny, elementy tańca, autorskie choreografie, improwizacja;
🎼 umuzykalnienie: rytmika, emisja głosu, śpiew, songwriting.
Cykl warsztatów wokół dziedzin, które mali artyści lubią najbardziej! Pełne twórczej energii i treści warsztaty, które pozwolą Waszym pociechom na sceniczne – muzyczne spełnienie i trening języka angielskiego!
Podczas każdych zajęć poprzez kojarzenie treści werbalnych z muzyką i ruchem, a przede wszystkim świetną zabawę – będziemy utrwalać umiejętności językowe oraz szlifować zdolności aktorskie.
W miarę zainteresowania i zaangażowania uczestników – w planach również spektakl do zrealizowania!
👉 Zajęcia prowadzi Dorota Świszczewska – aktorska scen muzycznych, wokalistka, animatorka kultury, obecnie studentka Akademii Sztuki na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej i aktywna edukatorka w zakresie sztuki teatralnej i muzycznej.
Koszt 80zł / 180 min
Każde zajęcia mają na celu szeroko pojętą edukację w różnych obszarach poznawczych, głównie w oparciu o naukę języka angielskiego. Rozwijają kreatywność, pobudzają wyobraźnię uczą współpracy w grupie oraz wyrażania siebie i swoich emocji. Uczą dyscypliny, cierpliwości, szacunku do drugiej osoby, umiejętności słuchania, wrażliwości, samodzielności, odpowiedzialności, podejmowania własnych decyzji, radzenia sobie z trudnymi sytuacjami oraz wzajemnej komunikacji między rówieśnikami. Aby mogli Państwo wcześniej zaplanować czas, na koniec bieżącego miesiąca podaję harmonogram zajęć oraz tematykę naszych spotkań w kolejnym miesiącu. Ze względu na to, że ilość miejsc jest ograniczona (max 15 osób) proszę o wcześniejszą rezerwację miejsca dla dziecka. Należy najpóźniej do każdej środy zapisać dziecko na wybrany termin. Można także z góry określić udział w jakich warsztatach dziecko chce wziąć udział. Do każdej środy można zgłosić nieobecność dziecka na najbliższej Sobótce i wtedy Państwo jej nie opłacają. Po tym dniu należy uregulować opłatę, a zajęcia można odrobić w innym terminie /zakupione materiały zostają przekazane dla dziecka/. Cena obejmuje wszystkie materiały niezbędne do twórczej nauki, napoje oraz drobną przekąskę. Rodzeństwa mają zniżki. Z naszych spotkań dzieci wychodzą bardzo zadowolone, a wszystkie wykonane prace zabierają do domu. Rodzice otrzymują wszystkie zdjęcia, wykonane podczas warsztatów wysłane pocztą elektroniczną jako e-mail. Nasze zajęcia to doskonały sposób na spędzenie czasu z rówieśnikami, super zabawa i oczywiście przy okazji nauka. Można polecić je swoim znajomym lub zaprosić ich do udziału.
Jeśli Państwo mają pytania, proszę napisać lub zadzwonić.
– serdecznie pozdrawiam.
Patrycja Durkin 602.220.112
Wpłaty za zajęcia można dokonać osobiście przed warsztatami lub wpłacić na numer konta bankowego :
83 1140 2004 0000 3002 7702 2624.
P.Durkin, ul. Unii Lubelskiej 25, Szczecin.

Koszt:
80zł