Kreatywne warsztaty dla dorosłych „Naturalne kosmetyki”

1 grudnia 2019 - 17:00 - 19:00

60zł

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i pytaniom dorosłych, rodziców uczniów i dużo starszych niż przedszkolaki – studentów, zapraszam na Kreatywne Warsztaty „Naturalne Kosmetyki”. Będziemy robić własne mikstury z certyfikowanych półproduktów sprowadzonych z Anglii /bez parabenów i SLS/. Będą do wyboru: maseczki do twarzy, balsamy do ciała, szampon do włosów w kostce, mydełka z suszem owocowym lub kwiatowym, kule kąpielowe. Każdy uczestnik zajęć wykona 3 kosmetyki według własnej receptury używając dostępnych hydrolatów, glinek, olejów i maseł kosmetycznych.
Będzie ekologicznie i zapakowane w specjalne pojemniczki.

KOSZT – 60zł/ 120minut

Cena obejmuje niezbędne materiały, napoje oraz drobną przekąskę.
Ilość miejsc jest ograniczona od 3-10 osób. Zaproście koleżankę lub znajomych, a miło i kreatywnie spędzicie czas 🙂
Wykonane własnoręcznie kosmetyki mogą być super prezentem nie tylko świątecznym.

Jeśli Państwo mają pytania, proszę do mnie napisać lub zadzwonić.
Oczekując na odpowiedź serdecznie pozdrawiam.
Patrycja Durkin 602.220.112
Wpłaty za zajęcia można dokonać osobiście przed warsztatami lub wpłacić na numer konta bankowego :
83 1140 2004 0000 3002 7702 2624.
P.Durkin, ul. Unii Lubelskiej 25, Szczecin.

1 grudnia 2019
Koszt: