Kwiat za Grat – Jesień 2021

23 października - 10:00 - 14:00

Po raz czternasty Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego powraca z akcją „Kwiat za Grat”!
23 października na Jasnych Błoniach będziemy na Was czekać z magnoliami oraz sadzonkami kwiatów idealnych do domu. Warunkiem otrzymania od nas symbolicznej sadzonki jest przyniesienie zgromadzonych w domu elektrośmieci (niezależnie od ilości gratów każda osoba/rodzina otrzymuje 1 sadzonkę).
✅ Przyjmujemy:
• sprzęty AGD (czajniki, tostery, mikrofalówki itp.; większy sprzęt, jak lodówki czy pralki, prosimy zawozić do Ekoportu)
• sprzęty RTV
• sprzęt i akcesoria komputerowe
• ładowarki, telefony komórkowe, smartfony, tablety
• inne urządzenia na prąd lub baterie, które od długiego czasu leżą nieużywane
❌ Nie przyjmujemy baterii!
‼️ Przypominamy, że tego typu odpadów nie wyrzucamy do przydomowych śmietników.
Akcja „Kwiat za Grat” to przykład inicjatywy, w trakcie której można wymienić stary i niepotrzebny sprzęt na roślinkę cieszącą oko, zaś przedmioty nam pozostawione zostaną przeznaczone do recyklingu.
📧 Kontakt do organizatora: wnsip@samorzad.usz.edu.pl

Jasne Błonia