Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Las Pogodny dla Hospicjum – charytatywnie na Bazarze Smakoszy

9 grudnia 2018 - 10:00 - 15:00

Ponieważ idą święta…ponieważ nie każde dziecko będzie miało możliwość spędzenia ich z rodziną, w zdrowiu i szczęściu…ponieważ warto od najmłodszych lat uczyć nasze dzieci empatii…
Dzięki cudowności naszych przedszkolaków, ich wspaniałych rodziców oraz leśnych przyjaciół, pragniemy zaprosić Państwa na akcję charytatywną, której celem jest zorganizowanie wsparcia dla Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci
Pomoc finansowa otrzymana od rodziców naszych podopiecznych, pozwoliła na zakup materiałów potrzebnych do wykonania trzech rodzajów produktów, jakie 9 grudnia, będzie można zakupić na Bazarze Smakoszy, od godziny 10:00 – 15:00 (lub do wyczerpania zapasów :)).
Będą mogli Państwo, z myślą o świątecznych prezentach, nabyć ŁAPACZE SNÓW oraz LASKI W SŁOIKACH, a z myślą o świątecznym wystroju WIEŃCE na stół czy do powieszenia na drzwiach. Są to produkty wykonane i wyłącznie przez nas (dzieci i personel Niepublicznego Artystycznego Punktu Przedszkolnego Las Pogodny).
Cały dochód z akcji, przeznaczony będzie na zakup najbardziej potrzebnych artykułów dla ZACHODNIOPOMORSKIEGO HOSPICJUM.
Rzeczy spakujemy w karton ozdobiony przez nasze dzieci, napiszemy świąteczną kartkę i wraz z naszymi myślami pełnymi miłości, prześlemy do tych, którzy potrzebują tego wsparcia najbardziej.
Do zobaczenia na Bazarze Smakoszy, już niebawem, 9 grudnia!

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
9 grudnia 2018
Czas:
10:00 - 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/736834536702094/

Miejsce

OFF Marina
ul. Chmielewskiego 18
Szczecin, 70-028
+ Google Map