Lektury bez śmieci – spotkanie online z Małgorzatą Narożną

24 października 2020 - 16:00

Czy zdążymy uchronić Ziemię przed klimatyczną katastrofą? Czy dzieci mogą pomóc dorosłym w walce z ociepleniem klimatu? Jak ograniczyć ilość produkowanych śmieci? I czy recykling rozwiąże problem ich nadmiernej ilości? Czy plastik bardziej pomaga nam w życiu codziennym, czy raczej szkodzi?
Ciocia FiKa i

Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki

zapraszają na spotkanie online z nowościami wydawniczymi w temacie ekologii dla dzieci! To książki, które pomogą zainteresować młodszych czytelników kwestiami związanymi z ochroną środowiska. Uwaga! W trakcie spotkania ogłosimy konkurs dla najmłodszych – do wygrania będą prezentowane książki! Udział jest bezpłatny! 📚 📗 👦👧

👩‍🏫Spotkanie poprowadzi Małgorzata Narożna – pasjonatka literatury dziecięcej. Księgarka, współtwórczyni księgarni

FiKa

, która otrzymała nagrodę za upowszechnianie czytelnictwa w konkursie Polskiej sekcji IBBY w konkursie „Książka Roku 2018”. Zrealizowała wiele projektów animujących czytelnictwo oraz promocji własnej księgarni.

🌍 Widzimy się w sobotę 24 października o godz. 16:00 na platformie google meet – wystarczy wejść na stronę meet.google.com/wqh-nfpm-bhq
Spotkanie będzie rejestrowane i udostępnione już po zakończeniu konkursu na profilu

.

🚮 Spotkanie jest częścią cyklu „Śródmieście bez śmieci” realizowanego przez

OSWAJANIE SZTUKI

, w ramach którego wspólnie zastanowimy się, jak wprowadzać zmiany w skali mikro, żeby żyło nam się lepiej w Śródmieściu. Ze względu na obowiązujące ograniczenia, spotkania i warsztaty odbędą się w przestrzeni wirtualnej. Udział we wszystkich jest bezpłatny!

24 października 2020