Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Letnia giełda płyt winylowych w GH Turzyn

17 lipca 2021 - 10:00 - 17:00

Nadchodzi wielki dzień dla miłośników płyt winylowych! 17 lipca na całym świecie obchodzony jest Record Store Day. Z tej okazji Galeria Handlowa Turzyn zamienia się w letnią giełdę „czarnego złota”. Czekają nie lada okazje i prawdziwe perły, które ozdobią każdą kolekcję!
Przypadający w najbliższą sobotę – 17 lipca Record Store Day to obchodzone na całym świecie święto niezależnych sklepów muzycznych, a co tym idzie – niszowych wytwórni. W ten dzień sprzedawcy, fani i artyści spotykają się, aby świętować przy dźwiękach gramofonowych płyt, których nie da się zastąpić niczym innym…
Z okazji Record Store Day w Galerii Handlowej Turzyn odbywać się będzie letnia giełda płyt winylowych. Zapewniamy, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tu coś dla siebie. Wystawcy zaoferują niezwykle szerokie zbiory przeróżnych gatunków muzycznych – od muzyki klasycznej, przez jazz, soul, funky, rock, po współczesne brzmienia elektroniczne. Być może uda znaleźć się prawdziwe perły
w postaci bootlegów czy płyt wydanych właśnie z okazji Record Store Day.
Giełda odbędzie się w sobotę 17 lipca w godzinach: 10.00 – 17.00 na Roofie Galerii Turzyn. Przez cały zza gramofonów będą nam towarzyszyli znani szczecińscy DJe.
Zapraszamy. Wstęp wolny.
Uprzejmie informujemy, że Giełda odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe, a do 29 maja gastronomia pracuje w formule „na wynos” i „na dowóz”. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
17 lipca 2021
Godzina:
10:00 - 17:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/827532357891355

Miejsce wydarzenia

Roofa
Bohaterów Warszawy 42
Szczecin,
+ Google Map