Letnie Koncerty Plenerowe

19 lipca - 16:00

10zł

Od 5 lipca do 30 sierpnia (w każdą niedzielę)

Podczas wakacji na Dużym Dziedzińcu Zamku organizujemy od wielu lat koncerty plenerowe w wykonaniu zespołów reprezentujących różne nurty i gatunki muzyczne, m.in. muzykę klasyczną, rozrywkową, filmową, etniczną, jazz i swing.

• Miejsce: Duży Dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie
  • Godzina rozpoczęcia każdego koncertu: 16:00
  • Bilet na każdy koncert: 10 zł, liczba miejsc ograniczona
  • Z uwagi na fakt, że koncerty odbywają się w plenerze, w przypadku złych warunków atmosferycznych, zastrzegamy sobie prawo do odwołania koncertów i zwrotu biletów
  • Wszystkich słuchaczy obowiązuje wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz przestrzeganie regulaminu wydarzeń plenerowych. Oświadczenie dostępne jest zarówno w wersji elektronicznej (poniżej), jak i papierowej (w punkcie kasowym).

Oświadczenie o stanie zdrowia – pobierz (docx)

Regulamin uczestniczenia w wydarzeniach plenerowych – pobierz (PDF)

Zasady obsługi zwiedzających Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej – pobierz (PDF)

Regulamin obiektu – pobierz (PDF)

Program koncertów w lipcu

19 lipca (niedziela), godz. 16:00
Duży Dziedziniec Zamku

W 80 minut dookoła świata
Kwartet smyczkowy AQuartet
Witold Pełka – prowadzenie koncertu

Bilety: 10 zł

Kwartet smyczkowy AQuartet w składzie:
Monika Schmidt (pierwsze skrzypce)
Adriana Urbacz (Idrugie skrzypce)
Radosław Mikołajczyk (altówka)
Joanna Jerchel (wiolonczela)

Kwartet smyczkowy AQuartet powstał w roku 2000. Tworzą go absolwenci Akademii Muzycznej
w Katowicach. Zespół wielokrotnie występował na konferencjach naukowych, szkoleniach organizowanych przez takie uczelnie, jak: AE Katowice, AM Warszawa, AGH Kraków, Politechnika Śląska, Politechnika Krakowska, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Jagielloński oraz instytucje naukowe całej Polski. Zespół ma w swoim repertuarze muzykę rozrywkową jak i klasyczną.

19 lipca
Koszt: