Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lubkowe Warsztaty

20 stycznia 2019

To cykl sensoryczno-emocjonalnych warsztatów teatralnych dla dzieci w wieku 3-5 lat i ich opiekunów. Warsztaty będą okazją do spotkania się małych dziewczynek i chłopców – odważnych i nieśmiałych, urodzonych mówców i upartych milczków, małych odkrywców i wielbicielek jednorożców.

Będziemy obcować z muzyką, tańcem, rytmiką, ale przede wszystkim będziemy używać wyobraźni. Postaramy się lepiej ruszać, świadomie używać swoich rąk, nóg i głosu. Będziemy uczyć się swojego ciała w przestrzeni i łączyć różne formy ekspresji. Partnersko w warsztatach wezmą udział dzieci i ich opiekunowie. Będzie wesoło, energicznie i optymistycznie. Zapraszamy na radosne odkrywanie siebie i świata. Na warsztatach będzie starał się rozbudzić w małych uczestnikach chęć do poznawania swojego ciała, tym samym swoich możliwości.

Prowadzący Krzysztof Lubka – teatrolog, instruktor teatralny i taneczny, animator działań artystycznych dzieci, choreograf i tancerz, dyrektor artystyczny festiwalu Tańca Współczesnego Nieważkości.

Wstęp: dziecko 10 zł, opiekun 10 zł, bilety dostępne na www.bilety.fm organizator / koordynator wydarzenia: Maja Olendzka, Krzysztof Lubka.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc ograniczona do 12 dzieci i 12 opiekunów / grupa.
Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
20 stycznia 2019
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/282969342570953/

Miejsce

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, 70-551
+ Google Map
Telefon:
+48 502 383 070
Strona internetowa:
http://13muz.eu