Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„małe TAŃCE ŚWIATA”

30 czerwca - 13:00

Koncert muzyki klezmerskiej wraz z animacjami dla dzieci od lat 3. Koncert zagra skład „Oddech Cadyka”, który gra taneczne aranżacje i tworzy muzykę taneczną inspirowaną motywami pochodzącymi z różnych stron świata, muzykę niezwykle ognistą, przejmującą, tradycyjną i współczesną pochodzącą od kultury żydowskiej po bliski wschód. Artyści reprezentujący inne szkoły i style muzyczne na jednej scenie połączą swoją energię podzielą się nią z publicznością i porwą najmłodszych uczestników do tańca, zabawy i wspólnego spędzenia czasu z rodzicami.

W koncercie udział wezmą:

  • Radosław Herdzik – klarnet,
  • Radosław Ignatiuk – gitara,
  • Christo Krzysztof Radew – bębny, djembe, darbuka.

Animacje poprowadzi Martyna Rau – muzykoterapeuta, pedagog, trener rozwoju poznawczego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalności muzykoterapia. Ze Szczecinem związała się prywatnie i zawodowo – współpracuje z Domem Kultury “13 Muz”, integracyjnymi placówkami edukacyjnymi, Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza.

Udział dziecka w koncercie możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona. Koncert odbywają się bez butów (dzieci i dorośli). Czas trwania zajęć 45 min.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł dostępne @TUTAJ

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
30 czerwca
Czas:
13:00
Strona internetowa:
https://13muz.eu/kalendarium/

Miejsce

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, 70-551
+ Google Map
Telefon:
+48 502 383 070
Strona internetowa:
http://13muz.eu