Mama i dziecko- warsztaty z ozdabiania wianków zimowych

8 grudnia 2018 - 12:00 - 17:00

Zapraszam na warsztaty rodzinne, podczas których będziemy ozdabiać zimowe wianki. Idealnie, aby twórczo i rodzinnie spędzić czas. Każdy z uczestników będzie miał do wyboru stworzenie wianka na drzwi lub stół.
Każda osoba dorosła będzie ozdabiać wianek z naturalnych gałązek o średnicy 30 cm, natomiast dla dzieci będą przygotowane wianki o średnicy 24 cm. Do ozdabiania użyjemy szyszek, suszonych owoców, cynamonu, bombek, lizaków czy jabłuszek.

Każdy uczestnik otrzyma wszystkie niezbędne elementy do stworzenia wianka, naturalne dodatki oraz żywe gałązki. Nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności.

Zapisać możecie się w wiadomości prywatnej, mailowo natalia.mgflowers@gmail.com lub telefonicznie 791340660

Ilość miejsc ograniczona

Czas trwania: około 2 godziny
Cena: 120zł (łącznie za 2 osoby, opiekun 80zł, dziecko 40zł)