„Mamy to w nosie, czyli spektakl bakterio-logiczny”

24 października - 14:00

„Mamy to w nosie…” dosłownie, bo dokładnie tam gromadzą się bakterie, wirusy, mikro-biomy, gronkowce i kto wie co jeszcze… Ale mało kto wie, że od tego, co mamy w nosie zależy jak będziemy chorować. Ale czy musimy chorować? A w ogóle to gdzie żyją bakterie? Czym zajmują się wirusy? Czy wszystkie drobnoustroje są dla nas groźne? Czy asystentka laboratoryjna Hegel boi się zarazków?
Na te i wiele innych pytań odpowie dział mikrobiologiczny Laboratorium Pana Kleksa. Docent Pigwa i jego nieco szalona asystentka Hegel odbędą spotkanie z najmniejszymi mieszkańcami naszej planety. W bajkowym świecie Laboratorium Pana Kleksa, bakterie i wirusy można nie tylko podejrzeć, ale i z nimi porozmawiać. Będzie to pełna przygód podróż do mikroświata, a jak wiadomo, podróże kształcą!
Zapraszamy na nietypowy spektakl o… florze bakteryjnej nosa i jej mieszkańcach wszystkie dzieci od 5 lat.
Produkcja: Dom Kultury „13 Muz”
Obsada: Agata „Hegel” Ilnicka, Jakub Henke, Karolina Sabat, Paweł Królik, Łukasz Kowalski, Kamil Malecki, Stefan Królczyński, Marcin Jabłoński
Technika: Jakub Siwy
Scenariusz: Jakub Henke
Reżyseria, scenografia, kostiumy: Jakub Henke, Łukasz Kowalski, Paweł Królik
Udział dziecka do 5 lat w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Prosimy o zakup biletów zgodnie z kategorią wiekową uczestnika.
Czas trwania: 45 min
Miejsce: Sala Kominkowa