• To event minęło.

Matka jest tylko jedna – eko gra

25 maja - 11:00 - 13:00

Stowarzyszenie POLITES, Regionalne Centrum Wolontariatu razem z grupą Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Szczecin, Pogoń Plastik z grupą Muzykariat (wolontariusze- uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego), Marta z Rozpuszczone dzieciaki zaprasza na grę dedykowaną ekologii, zmianom klimatycznym, życiu w klimacie zero i less waste, a przede wszystkim w zgodzie z naturą.

W obliczu zmian klimatycznych i niepokojących zjawisk, które zagrażają Ziemi, uczestnicy gry będą mieli okazję zdobyć wiedzę o zanieczyszczeniu środowiska, ale także poznać sposoby na to co i jak możemy zrobić by nie szkodzić przyrodzie, a rozsądnie z niej czerpać.

Razem z dziećmi, rodzicami, znajomymi spotkajmy się właśnie „Pod Platanami” i zagrajmy dla Matki Natury.
Drużyny (od 2 do 6 osób) mogą zapisywać się na adres e-mail: biuro@polites.org.pl w tytule wpisując Matka jest tylko jedna. Udział w grze może wziąć każda chętna osoba. W każdej drużynie min. jedna osoba dorosła.

Zbiórka pod bordowym namiotem na Jasnych Błoniach. Gra rozegra się Pod Platanami
Start godz.11.
Gra potrwa ok. 2 godziny.

Eko gra jest realizowana w ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych „Pod Platanami”. Spotkanie „POD PLATANAMI”

Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci -Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry.

Jasne Błonia
ul Księdza Piotra Skargi