Mikołajki – Elfy trzy – spektakl/ONLINE

6 grudnia 2020, godz. 16.00-17.00, 18.00-19.00
spektakl online
transmisja:

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa – to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaję się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę? Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!
„Elfy Trzy” to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami rozśmieszą dzieci do łez!! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera piękny edukacyjny morał.
Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat). trwa 60 minut. Jak każde przedstawienie Teatru Kultureska jest to też doskonała rozrywka rodzinna – świetnie bawić będą się także dorośli.

6 grudnia 2020