Mikołajki ze Słonecznym Bazarem dla Julka Stąsiek

⏰ 10.00-15.00
📍 Ul. Struga 70 Szczecin/ Słoneczny Bazar
𝐙𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦𝐲 𝐬𝐞𝐫𝐝𝐞𝐜𝐳𝐧𝐢𝐞 𝐝𝐨 𝐳𝐚𝐛𝐚𝐰𝐲 ! 🥳🥳
Na najmłodszych i nie tylko czekać będzie Mikołajkowe Koło Fortuny.
Każdy los wygrywa! Oprócz tego Ekipa Julka przygotuje na swoim stoisku same pyszności 🙂 A wszystko to będziecie mogli nabyć za ,,parę groszy,, i ile Wasze serce jest w stanie dać do Julkowej Puszki.
Będą też inne niespodzianki ! 😍
Dochód z akcji zostanie przeznaczony na sprzęt i leczenie dla Julka Stąsiek.❤️
Tak pięknie wspieraliście zbiórkę Frania Kępy, dlatego chcielibyśmy Was prosić tym razem o wsparcie zbiórki Julka 💚
Wierzymy, że i tym razem się uda 💚♥️💙💜🧡🤍🤎
Została niewielka kwota do celu ☀️
Julek urodził się jako wcześniak,
miał wylew 4 stopnia, zespół zaburzeń oddechowych, niewydolność oddechowa, bezdechy, leukomalacje okołoporodowa oraz niedokrwistość wcześniaków.
U chłopca zdiagnozowano również dziecięce porażenie 4 kończynowe ze spastycznościa kończyn.
Julek musi korzystać z pomocy fizjoterapeuty, neurologopedy, ortopedy i okulisty ,jednak najważniejszą potrzebą na ten moment jest dla niego sprzęt rehabilitacyjny do codziennego użytku.
Julek aktualnie ma specjalny pionizator,ortezy które co kilka miesięcy trzeba wymieniać i kamizelką kompresyjną SPIO.
Jedna z najważniejszych potrzeb jest spacerowy wózek inwalidzki SHUTTLE DISCOVERY koszt to 14 tys złotych.
Wózek ten zapewni Julkowi optymalną pozycje siedzącą ,aby mógł angażować się w codzienne działania, dodatkowo jest mocowany stolik który będzie służył do jedzenia,zabawy i ćwiczenia rączek.
Kolejnym sporym wydatkiem będzie zakup specjalnego fotelika samochodowego koszt to od 5 do 8 tys .
Roczna rehabilitacja to ok 12 tys nie wliczając w to wizyt u specjalistów i turnusów rehabilitacyjnych.
Juluś aktualnie ma 1 rok i 4 mies , nie raczkuje ,nie obraca się ,samodzielnie nie siedzi ,widać że bardzo by sam chciał chociaż pobawić się ulubioną zabawką ale jego małe ciałko mu to uniemożliwia. Jest dzieckiem leżącym … Jedyną nadzieja, że w przyszłości Julian będzie sprawny to intensywna codzienna rehabilitacja i odpowiedni sprzęt .
Pomóż Julkowi zrobić pierwszy krok!!💚💚
Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy i naszego wspólnego działania uda się zebrać odpowiednią kwotę na zakup wózka ,fotelika i dodatkowych godzin u fizjoterapeuty .
Jeśli macie ochotę pomóc to kliknijcie w link poniżej
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Dobro powraca ❤️❤️❤️
Przy okazji tak jak co niedziele na Słonecznym Bazarze zapełnicie swoje torby i koszyki pysznymi produktami od naszych cudownych wystawców 🙂
W ofercie między innymi : pieczywo, wędliny, przetwory, ciasta (tradycyjne, wegańskie, bezglutenowe), nabiał, warzywa, produkty wegańskie oraz wegetariańskie, kawa, miody oraz wiele innych pyszności. U nas spędzicie miło czas wraz z rodziną, znajomymi oraz zapełnicie swoje torby cudownymi produktami. :):)
Na zakupy zapraszamy w kazdą niedziele w godz. 10.00-15.00.
Słoneczny Bazar mieści się przy
ul. Struga 70.