Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mikołajkowe SensoParty

7 grudnia 2018 - 11:00 - 11:45

Ho ho ho zapraszamy na Mikołajkowe wybryki w rytmach Sensoplastyki ?⛄❄?????
Na każdego uczestnika czeka Mikołajkowa, Sensoplastyczna niespodzianka, która będziecie mogli zabrać ze sobą do domu ??

Szczecińska Sensoplastyka tu dzieci robią wszystko co podpowie im wyobraźnia!

Wasze dzieci lubią się brudzić, ale Wy nie lubicie sprzątać? Wasze dzieci nie lubią się brudzić, ale Wy chcecie pokazać im, że brudne ręce, bluzka czy spodnie to nic takiego? Chcecie zrobić własną ciastolinę, której skład będzie Wam znany i lubiany, a przy tym poćwiczyć swoje ręce i zmysły?
Te zajęcia są stworzone dla Was!!!

Ze wzgledu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie się poprzez wiadomość prywatną na fb, sms lub telefonicznie.
Tel. 514966402 lub 791690690

Zabierzcie ze sobą dobry humor. Zapraszamy ☺

W warsztatach uczestniczymy boso i w stroju na zmianę, nadającym się do brudzenia: spodnie, leginsy, bluzka (dotyczy każdego, kto wchodzi na salę). ? Jeżeli pogoda dopisze zajęcia odbędą się na świeżym powietrzu, w pełnym zieleni otoczeniu Inkubatora Kultury. Jeżeli pojawią się chmury przeniesiemy się do sali ?

Dopisanie się do wydarzenia na FB (wezmę udział, zainteresowany) nie powoduje automatycznego zapisania na listę uczestników.

Koszt zajęć: 40 zł / 1 dziecko z 1 opiekunem
Rodzeństwo- 2 dzieci 70 zł etc.

Konieczne jest zabranie ubrania na zmianę, ręcznika i klapek ze względu na olbrzymie prawdopodobieństwo ubrudzenia się 🙂 (Obowiązuje także opiekuna;1 dziecko =1 opiekun).

Jeżeli dziecko jest alergikiem, prosimy o wcześniejsze poinformowanie. Postaramy się dobrać produkty odpowiednie do wspólnej zabawy.

Bogactwem stworzonych na każdych zajęciach nowych barw, zapachów i kompozycji z przeróżnych tekstur aktywizujemy wszystkie zmysły.

Zapraszamy na zajęcia z ciastoliną w tle… i we włosach, a jak ktoś chce to może spróbować!!!

Zajęcia są oparte na technikach arteterapeutycznych, sprzyjają integracji, relaksacji, pobudzają kreatywność, samodzielność, zachęcają do współpracy, wyciszają i dają wiele satysfakcji!

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy, polisensoryczny obszar możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy!

Materiały sensoryczne na zajęciach Sensoplastyka ® opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu w 100% bezpiecznych produktów spożywczych. Dlatego Sensoplastyka ® jest odpowiednia zarówno dla niemowląt jak i dzieci o wiele starszych:-)

Zajęcia Sensoplastyki ® prowadzi mgr Magdalena Gapska-certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki ®, psychopedagog, nauczyciel Zespołu Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

PRZYPOMINAMY:
Osoby,które nie odpowiedzą na smsa potwierdzającego udział w zajęciach będą automatycznie wykreślane z listy (wiadomość jest wysyłana na 2 dni przed zajęciami). Prosimy o przemyślane zapisy na warsztaty. Pomoże to nam usprawnić naszą pracę oraz umożliwi uczestnictwo w zajęciach osobom z listy rezerwowej.
Pozdrawiamy ☺

Zapisanie się i uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Szczecińska Sensoplastyka jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych i mojego dziecka do celów uczestnictwa w powyżej wymienionych zajęciach organizowanych przez Szczecińska Sensoplastyka w Szczecinie, na terenie Szczecińskiego Inkubatora, Al. Wojska Polskiego 90, Szczecin Kultury lub w wyznaczonej przez zleceniodawcę placówce/instytucji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) oraz w myśl art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) Przyjmuję do wiadomości i informacji iż:
1) Moje dane osobowe i mojego dziecka (osoby pozostającej pod opieką) w zakresie obejmującym : imię i nazwisko, numer telefonu, mail, wizerunek będą przetwarzane wyłącznie w celu uczestnictwa mojego dziecka (osoby pozostającej pod moja opieką) w zajęciach organizowanych w ramach Szczecińska Sensoplastyka, na terenie Szczecińskiego Inkubatora Kultury, Al. Wojska Polskiego 90 Szczecin Kultury lub w wyznaczonej przez zleceniodawcę placówce/instytucji i nie będą udostępniane innym odbiorcom;
2) Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Szczecińska Sensoplastyka , Szczecin (Organizator nie zatrudnia Inspektora ochrony danych osobowych)
3) Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
4) Podanie danych jest dobrowolne

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu warsztatów w przypadku nie zebrania odpowiedniej liczby uczestników.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2018
Czas:
11:00 - 11:45
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/347425846014764/

Miejsce

INKU Szczeciński Inkubator Kultury
al. Wojska Polskiego 90
Szczecin, 70-482
+ Google Map
Telefon:
91 424 04 64
Strona internetowa:
http://www.inkubatorkultury.szczecin.pl