Na Bosaka. VIII Warsztaty chustowe

31 lipca - 16:30 - 17:45

NA BOSAKA.
To VIII edycja warsztatów chustowych w afrykańskim rytmie w Szczecinie ♥
To nasze coroczne spotkanie zakochanych w chustach rodziców. Rodziców, którzy uwielbiają tańczyć, spacerować, muzykować, śpiewać, sprzątać, gotować, robić zakupy, robić ….. wszystko ze swoimi ukochanymi dziećmi, które są blisko naszych serc. Co roku spotykamy się w dużej grupie, czy i w tym roku tak będzie?
Chusta to doskonałe narzędzie ułatwiające mamie, jak i ojcu dziecka nawiązanie bliskiej relacji i budowanie więzi. Nauczenie się noszenia dziecka w chuście daje nam konkretne i przynoszące efekty sposoby zajmowania się dzieckiem. Chusta ułatwia uspokajanie dziecka, usypianie go… Daje chwile wytchnienia i odpoczynku. Daje nam również możliwość swobodnego tańca, co i nam rodzicom przynosi ogrom korzyści.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi w chustach, rodziców z dziećmi w nosidłach, kobiety w ciąży i planujących potomstwo.
Będziemy blisko natury! Boso! Będziemy cieszyć się muzyką na żywo, a wszystko to w gorącym, afykańskim klimacie.
Wydarzenie wspierane przez Stowarzyszenie Pomorze Zachodnie w Chuście.
Prowadząca: Magdalena Prieditis
Muzyka na żywo!
Akompaniament: Dorka Pankau, Grażynka Romankiewicz, Christo Krzysztof Radew
Pomoc w wiązaniu chust: Stowarzyszenie Pomorze Zachodnie w chuście – Katarzyna Rybarczyk, Ada Stefańska.
KIEDY? 31 lipca (piątek) o godz. 16:30
GDZIE? Park Kasprowicza (Polana przy Ognistych Ptakach Hasiora, przy wejściu do teatru ☺️)
ZA ILE? Według uznania wrzuć do kapelusza muzyków 😉
Zapraszamy serdecznie