Nadęte warsztaty

10 października - 09:00

15zł

warsztaty muzyczne dla dzieci i ich opiekunów

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

NADęTE WaRSZtATy – to cykliczne zajęcia dla dzieci przy muzyce granej na żywo przez Orkiestrę Dętą „Olimpia”. Celem warsztatów jest nauka rozpoznawania i rozróżniania emocji poprzez muzykę, którą dzieci będą tworzyć (razem z orkiestrą) słuchać jej i tańczyć w jej rytm. Na zajęciach dzieci będą poznawać instrumenty, płynącą z nich muzykę, będą uczyć się rytmów i dźwięków.

Animacje poprowadzi – Martyna Rau – muzykoterapeuta, pedagog, trener rozwoju poznawczego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalności muzykoterapia. Ze Szczecinem związała się prywatnie i zawodowo – współpracuje z Domem Kultury „13 Muz”, integracyjnymi placówkami edukacyjnymi, Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza.

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).
Czas trwania zajęć 45 min
Bilety: dziecko 15 zł / opiekun 15 zł www.bilety.fm
Bilety: g. 9:00 (0-2 lat) / g. 10:30 (2-4 lat) / g. 12:00 (4-6 lat)

Koszt:
15zł