NaDęTy MINI kONCeRt

20 listopada - 10:00 - 12:00

g. 10:15 (2-4 lat)
g. 11:30 (4-6 lat)
Tym razem bohaterką naszych muzycznych warsztatów będzie lira korbowa – zapomniany i prawie już niespotykany dworski instrument z pradawnych lat, towarzyszka bajkowych wędrownych żebraków, akompaniatorka zabaw oraz średniowiecznych pieśni. Daleka kuzynka skrzypiec, z której dźwięk wydobywa się bez smyczka, jedynie za pomocą magicznej korbki, która wprawiona w ruch odwdzięcza się piękną, melancholijną muzyką.
Na warsztatach zagra dla nas Maksymilian Dzikowski – multiinstrumentalista, pedagog, miłośnik muzyki
tradycyjnej. Absolwent Wydziału Edukacji Muzycznej Akademii Sztuki w Szczecinie.
Animacje poprowadzi Paula Jarmołowicz – animatorka, kulturoznawczyni, edukatorka teatralna. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalizacja edukacja teatralna). Od 2013 roku jest członkinią zespołu Ośrodka Teatralnego Kana.
Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).
Czas trwania zajęć: 45 min
Miejsce: Sala Lustrzana
Bilety: dziecko 15 zł, opiekun 15 zł / www.bilety.fm
W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2