NaDęTY MINIkONCeRt

26 czerwca 2021 - 09:00

15zł
g. 9:00 (0-2 lat), g. 10:15 (2-4 lat), g. 11:30 (4-6 lat)
Na kolejnym z cyklu naszych minikoncertów zagrają dla Was skrzypce. Co prawda nie są one instrumentem dętym, ale w ramach naszych „nadętych minikoncertów” chętnie go zaprezentujemy. Piękna i wyjątkowa – tak określić można muzykę, która z nich płynie i taki też będzie nasz kolejny nadęty minikoncert.
Prowadzenie Paula Jarmołowicz – animatorka, kulturoznawczyni, edukatorka teatralna. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalizacja edukacja teatralna). Od 2013 roku jest członkinią zespołu Ośrodka Teatralnego Kana. Była uczestniczką pierwszej edycji Akademii Teatru Alternatywnego w Goleniowie (2009), zaangażowana w organizację i realizację drugiej edycji. Od 2005 roku prowadzi działalność artystyczną i edukacyjną w zakresie teatru i sztuk performatywnych, realizując spektakle oraz prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży. W latach 2009-2013 organizatorka Salezjańskiego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego SOFT. W roku akademickim 2013/2014 za swoją działalność uzyskała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz stypendium Prezydenta Miasta Szczecin. W latach 2010-2014 stypendystka Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.
Udział dziecka możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Spotkania odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).
Czas trwania: 45 min
Miejsce: Sala Lustrzana
Bilety: dziecko 15 zł, opiekun 15 zł / www.bilety.fm
W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

26 czerwca 2021
Godzina: