• To event minęło.

Niedziela z grami podwórkowymi w Galaxy

10 lutego - 12:00 - 18:00

Podwórko pod dachem Galaxy!
Gry podwórkowe są pełne wspomnień i dobrych emocji. Rodzice tęsknią za czasami gier podwórkowych, a dzieci czerpią z nich radość.
Zapraszamy w najbliższa niedzielę, 10 lutego w godz. 12:00-18:00 do Galaxy, gdzie czekać będzie na Was wiele zabawy!

Dziecięca radość tworzenia

Masa solna – kiedyś z powodzeniem alternatywa dla plasteliny, dziś – symbol dziecięcych kreatywnych zabaw. Dzieci zrobią z masy solnej zwierzątka zgodnie z przygotowanym szablonem,
a następnie pomalują je farbami.

Filofuny

Plecionka wykonywana metodą pętelkową z różnobarwnych żyłek lub sznurków. Parę lat temu na breloczki i różne inne gadżety zrobione z kabelków zwanych filofuny była wielka moda. Wrócimy wspomnieniami i praktyką do tych cudownych czasów i nauczymy dzieci pleść swoje własne filofuny.
Zabawy ruchowe

Kaczuchy, Chocolate, A ram sam sam.. To tylko niektóre z tytułów dziecięcych piosenek, do których układ jest prosty, znany i powszechnie lubiany. Animatorka z pakietem zabaw i głośnikiem poprowadzi dwa razy w ciągu godziny ruchowe animacje.

Tablica na podłodze, na której odbędzie się:
• malowanie kredą – przy wykorzystaniu kredy w różnych kolorach – dzieci będą mogły malować, kolorować, powielać wzory
i bawić się w sposób dziś tak mało powszechny.
• gra w klasy, alfabet, kapsle

Zagramy też w gumę i poskaczemy na skakance.
Zagramy też w planszówki z Brain on – Włącz myślenie

Z kolei na dwustronnej tablicy zagramy w:
• statki
• kółko i krzyżyk
• kropki
• państwa miasta

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Niedziele w Galaxy są zawsze pełne rozrywek.
10 lutego godz. 12:00 – 18:00, poziom 0.

Galaxy Centrum
al. Wyzwolenia 18