Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Noc bibliotek w MBP

4 października 2019 - 5 października 2019

V edycja ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”, odbędzie się w sobotę, 5 października 2019.
Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, jak co roku, bierze w niej udział.

Rozpoczniemy już w piątek, 4 października 2019, wieczorem, o godz. 19.00. Zapraszamy do filii bibliotecznej nr 6 w Szczecinie-Dąbiu (ul. Dziennikarska 39) na koncert zespołu „Pan Górski i Spółka”. Będzie to atrakcyjne i melodyjne rozpoczęcie Nocy Bibliotek. Trzej bardowie zabiorą nas w sentymentalną podróż, pośród akustycznych brzmień inspirowanych twórczością Kaczmarskiego, Awdiejewa i Gintrowskiego. Autorskie kompozycje Sebastiana Górskiego nawiązują do miłości, przemijania, poszukiwania swojego miejsca w świecie, ale również z przymrużeniem oka komentują rzeczywistość. Poezja śpiewana w ciepłym, męskim wydaniu – zapraszamy! Wstęp wolny.

4 października 2019, o godz. 19.00, filia biblioteczna nr 48 (ul. Rydla 93) – zapraszamy młodych czytelników do udziału w grze „Bractwo PAX”. Zadania, zagadki, tajemna historia wprowadzi nas w ekscytującą fabułę szwedzkiej serii urban fantasy dla młodzieży. Bohaterowie serii PAX to dwaj chłopcy, dwunastoletni Alrik i dziewięcioletni Viggo, w których na pozór zwyczajne życie z impetem wkracza magia. Dołącz do nas, stań się uczestnikiem ich przygody. Rywalizację i zabawę zwieńczy seans filmowy. W przestrzeni bibliotecznej wyświetlony zostanie film familijny „Ptyś i Bill”.
Gra przeznaczona dla osób w wieku 9-12 lat. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy w bibliotece (ul. Rydla 93) lub pod numerem telefonu 91 46 42 881.

4 i 5 października 2019, filia biblioteczna nr 54, ProMedia (al. Wojska Polskiego 2) zaprasza małych czytelników, w wieku 7-11 lat, na trzy spotkania.
W piątek (4 października 2019) o godz. 20.00, „Escaperoom ze skarpetkami”! (Uwaga! Wymagana umiejętność czytania i pisania). Obowiązują zapisy w bibliotece (al. Wojska Polskiego 2) lub pod numerem telefonu 91 506 50 56.
W sobotę (5 października 2019), o godz. 11.00 zapraszamy na warsztaty komiksowe, a o godz. 17.00 odbędzie się projekcja filmu „Ptyś i Bill”.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Start:
4 października 2019
Koniec:
5 października 2019
Strona internetowa:
http://www.mbp.szczecin.pl/dokument,932.html