Noc Księgarń 2021. Kiermasz komiksowy

22 października - 18:00

Z okazji Nocy Księgarń 2021 zapraszamy Was 22 października na cykl wydarzeń dookoła szeroko rozumianego komiksu.
W taki wieczór nie może zabraknąć dobrych okazji!
Przygotujemy dla Was specjalną ofertę w niższych cenach, a jeśli sami macie komiksy, którymi chcecie się wymienić lub sprzedać, to też będzie taka możliwość.
Jeżeli macie ochotę wziąć udział w kiermaszu jako sprzedający, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: ksiegarnia@miedzywierszami.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Wydarzenie jest częścią festiwalu Noc Księgarń 2021 organizowanego przez dystrybutora książek OSDW Azymut. Więcej na www.nocksiegarn.pl.

Między wierszami kawiarnia – księgarnia
ul. Moniuszki 6/1