• To event minęło.

Opieka i Atrakcje w Czasie Strajku w Warsztatowni

23 kwietnia - 08:00 - 26 kwietnia - 16:00

W czasie wolnym od szkoły proponujemy Atrakcje dla Waszych dzieci – kreatywnie spędzimy czas, zapewnimy opiekę, zadbamy o atrakcyjne chwile. Będziemy pracować tak jak w trakcie półkolonii.
To co robimy to zapewnienie takich wrażeń, żeby było co opowiadać po powrocie do szkoły.
Prowadzimy zajęcia w małych grupach dzięki czemu dzieci zaprzyjaźniają się ze sobą, nabywają nowe umiejętności i dobrze się bawią. Zobacz co przygotowaliśmy na wolne dni!

Program:
– artystyczny – plastyczno-techniczny + rękodzieło
– zabawa w pokojach zagadek – Uratuj Święta i Leśne Trolle
– codzienne kreatywne zajęcia twórcze
– kącik materiałów
– czas w strefie relaksu (miękkie szlafroczki, muzyka chillout, przygotowanie naturalnych kosmetyków, aromaterapia)
– smaczny, sprawdzony catering (II śniadanie + obiad), napoje, owoce
– wyjścia na terenie miasta (Zamek Książąt Pomorskich, Muzeum Techniki, Wały Chrobrego)
– praca w małej grupie (max 15 osób)
– możliwość przedłużenia do godziny 17 (dopłata w wysokości 10 zł/dzień)
– fotografie z całego turnusu
– 10% zniżki dla rodzeństw

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani, doświadczeni instruktorzy i pedagodzy, którzy sprawią, że Państwa dzieci spędzą czas w sposób atrakcyjny i twórczo relaksujący.

Wiek uczestników: 7-12 lat
Czas: 8.00-16.00 (możliwość przedłużenia do 17-jeśli będzie więcej niż 1 dziecko)
Cena: 360 zł/tydzień
Pojedyncze dni są możliwe w przypadku dostępnych miejsc, ich cena to 100 zł.

Zapisy:
kontakt@warsztatownia.info