Opowieść o stworzeniu świata – spektakl

6 czerwca 2021 - 14:30

20zł

„Opowieści o stworzeniu świata” to muzyczno-teatralna podróż w cztery strony świata. Przy dźwiękach harfy, gwizdków, grzechotek i innych perkusjonaliów harfistka (chodź nie tylko) Emilia Raiter opowie historie pochodzące z tradycji, wierzeń, mitów różnych kultur o tym jak powstał świat, czy został utkany, ulepiony, rozsypany, czy rozlał się na wszystkie strony i od tej pory po prostu już był?

Emilia Raiter harfistka, opowiadaczka, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Wrocławia oraz Prezydenta Miasta Lublin, laureatka konkursów międzynarodowych.

Czas trwania: 45 min

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: dziecko 20 zł / opiekun 20 zł / www.bilety.fm

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu. Dziękujemy uprzejmie!

6 czerwca 2021
Godzina: